This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Создание, продвижение и поддержка сайтов
Online Translate
Рубрики

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Посетители по странам
Посетители за последние 24 часа
Flag Counter

Интернет реклама УБС

Пінчук інвестуватиме в Інтернет

Інвестиційна група EastOne, яка належить українському мільярдеру Віктору Пінчуку, має намір вкладувати кошти в інтернет-бізнес.

Про інтерес компанії до інтернет-проектів заявив учора Генадій Газін, гендиректор групи. За його словами, EastOne уже здійснила кілька інвестицій у стартапи, і наразі над новим напрямком бізнесу працює сформована команда.

Як повідомляється, група Пінчука може також запустити в Україні проект інкубатора в галузі ІТ. На думку Газіна, запуск такого інкубатора, який зараз дуже популярний на Заході, є можливим лише за умови створення всієї екосистеми, що необхідна для його роботи. Інших деталей щодо нового проекту в EastOne не повідомили.

Серед медіапроектів цього холдингу успішно розвивається новинарний портал Delo.ua. Інші українські мільярдери також починають активно цікавитись інтернет-бізнесом. Зокрема, компанія СКМ Рината Ахметова володіє холдингом digital ventures (портал tochka.net), а Ігор Коломойський має відношення до інтернет-проектів групи 1+1.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС